تعدادی مینی ابزار بدرد بخور و کار راه انداز که خودم و کاربران با پایتون نوشتیمشون رو برا شما اینجا میذارم تا کار شما رو هم راه بندازن. اگر پیشنهادی درباره ابزار هایی که در آینده قصد دارم بنویسم دارید، کافیه که زیر همین پست به صورت خصوصی بفرستید یا از طریق بخش تماس با من مطرح کنید. اگر هم میخواید مینی ابزارتون اینجا منتشر بشه، از بخش تماس با من استفاده کنید و کدتون رو ارسال کنید تا با اسم خودتون منتشر بشه smiley.

 

اسکرین شات:

گاهی اوقات احتیاج دارین که از دسکتاپتون به سرعت اسکرین شات بگیرید و ذخیره ش کنید. این ابزار اینکارو براتون میکنه. کافیه اجراش کنید و روی دکمه take بزنید. اگر خواستید، میتونید نام دلخواه برای فایل نهایی تون بنویسید. بهتره که فایل رو منتقل کنید به دسکتاپ تا فایل نهایی همونجا ذخیره بشه.

مدیریت پسورد:

شما هم مثل من پسورد هاتون رو فراموش میکنید؟ پسورد هاتون ضعیفن؟ این ابزار به کمک شما میاد تا پسورد جدید بسازید و پسورد هاتون رو مدیریت کنید. پسورد ها بصورت هش توی سیستم تون ذخیره میشن. اما امنیت پایینی داره و در صورتی که از سیستم تون چند نفر استفاده میکنند، بیخیال این ابزار بشید، در غیر اینصورت، میتونه ناجی شما باشه این ابزار.

(این ابزار به زودی منتشر میشود، در حال کار روی این ابزار هستم)

 

ضبط صفحه نمایش :

اگر دنبال ویژگی هایی مثل کمتازیا هستین سراغ این مینی ابزار نیاید! این ابزار زمانی استفاده میشه که قصد دارید ضبط صفحه ی بدون صدا انجام بدید و به سرعت ذخیره ش کنید.

(این ابزار به زودی منتشر میشود. به زودی روی آن کار خواهم کرد)

 

اتصال کش:

این ابزار موقتا دسترسی ویندوز به اینترنت رو کاملا قطع میکنه. و میتونید دوباره اون رو وصل کنید.

(به زودی روی این ابزار کار خواهم کرد.)